Duvar kağıtları her türlü zevke ve beğeniye hitap edebilecek kadar çok çeşitli ve çok amaçlıdır.ayrıca evin durumu her ne olursa olsun mutlaka ihtiyaca yönelik bir alternatif vardır.

  • ithal duvar duvar kağıtları
  • vinil duvar kağıtları
  • dekoratif amaçlı duvar kağıtları
  • boyanabilen duvar kağıtları
  • Yıkanabilen duvar kağıtları
  • silinebilen duvar kağıtları
  • genç odası, çocuk odası duvar kağıtları
  • banyo mutfak duvar kağıtları

buraya sığdırılamayacak kadar çeşit ve amaca yönelik duvar kağıtlarıyla ilgili her türlü danışmanlık hizmeti için de bizi arayabilirsiniz.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMA ESASLARI VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Duvar kağıdını uygulayacağınız mekandaki  kapı pencereler takılmış, tavan boyası, duvar üzerindeki her türlü tadilat ve işlemler tamamlanmış, tavanda varsa kartonpiyer tamamlanmış. Tüm elektrik tesisatı yapılmış, prizlerin iç üniteleri takılmış vaziyette hazır olmalıdır.kağıt uygulanacak olan duvarın kuru olması gereklidir.
laminat parke, lamine hazırlıklıkları kağıt uygulanacak mekan dışında kesilip hazırlanmaları kaydıyla duvar kağıdından sonra da yapılabilir. Yalnız süpürgeliklerin kağıt uygulandıktan sonra takılmaları daha sağlıklı olacaktır.
duvar kağıdı uygulanacak yüzeyler eski, boyalı, nemli rutubetli, kabartmalı, hatalı ve benzeri sorunlar varsa, bunlar kağıdı uygulamadan önce mutlaka temizlenmeli, bütün problemler giderildikten sonra kağıdı uygulamaya geçilmelidir.
duvar kağıdı kesiminde ise gözden kaçırılmaması gereken konu: kağıdı, duvarın uzunluk ölçüsünden aşağı yukarı 10 cm uzun kesmektir. Böylelikle uygulamadan sonra artan kağıdı kesip kağıdı duvara tam olarak döşemiş olur ve oluşabilecek hataların da önüne geçmiş olursunuz.
duvara uygulama konusunda dikkat edilecek en önemli kurallardan biri de uygulama sırasında kullancağınız spatula ve duvar kağıdı fırçasını kağıdın cinsine göre seçmeniz ve uygulama sırasında kağıda doğru bir şekilde bastırarak kullanmanızdır. Bu şekilde kağıdı duvara dikkatlice ve iyice yapıştırdığınızdan emin olursunuz.
Bir diğer husus da. Duvara yapıştırma sırasında aydınlık olan duvardan yani pencereli duvarlardan bağlayıp iç duvarlara doğru yapıştırmaya devam etmektir. Ve ilk yapıştırılacak olan kağıdı dümdüz ve doğru bir çizgi ile uygulamak diğer kağıtların da doğru bir çizgide yapıştırılması konusunda titizlik ve ustalık gerektiren bir konudur.
bütün bu işlemler dikat ve titizlikle yerine getirildikten sonra kağıdın yer yer ani kurumalarını önlemek için kapı ve pencereleri kapalı tutmak gerekir. Çünkü çabuk ve ani kurumalarda kağıdın çekmesi sonucu ek yerlerinden açılmalar görülebilir bu da görüntü bozukluğu dolayısıyla beklenen sonucu almamıza engel olur.